Certyfikowany Instalator PARROT

Produkt w kategorii: Produkty » Akcesoria różne » Antyradary

Yanosik R

Producent: Yanosik
Cena:299.00
masz pytania?

Yanosik R

Yanosik  to asystent  - komunikator kierowców, dzięki któremu mogą w prosty sposób informować się wzajemnie o sytuacji na drodze, m. in. o fotoradarach, kontrolach prędkości wypadkach i utrudnieniach. Co istotne, korzystając z Yanosika, w przeciwieństwie do CB radia, nie jesteśmy narażeni na słuchanie treści nieodpowiednich dla podróżujących z nami dzieci.

Yanosik działa w oparciu o sygnał GPS i transmisję danych GPRS. W momencie mijania danego zdarzenia na drodze użytkownik za pomocą odpowiedniego przycisku zgłasza jego lokalizację do systemu. Dalej powiadomienie rozsyłane jest do użytkowników znajdujących się w pobliżu, wraz z odległością jaka dzieli ich od zdarzenia.
Otrzymywane zgłoszenia użytkownicy mogą potwierdzić lub odwołać, przyczyniając się dodatkowo do aktualizowania danych w systemie.
Część informacji np. lokalizacje fotoradarów stacjonarnych wprowadzona jest do systemu na stałe i nie wymaga aktywności użytkownika.

Yanosik oferuje szereg funkcji dodatkowych, między innymi możliwość podglądu tras wykonanych z Yanosikiem. Aby skorzystać z tej możliwości, należy uprzednio zarejestrować Yanosika w swoim profilu na stronie Yanosik24.pl

 

Yanosik R to dobrze znane asystent kierowcy w nowej odsłonie z odświeżonym designem i podświetlanymi na biało przyciskami. Umożliwia kierowcom wzajemne ostrzeganie się o sytuacji na drodze.

Yanosik R dźwiękowo i w formie komunikatów głosowych ostrzega o: kontroli prędkości (radar stacjonarny, przenośny), patrolu policji, kontroli ITD, radiowozie nieoznakowanym oraz wypadkach (i innych zagrożeniach i utrudnieniach). Kierowca może za pomocą 6 przycisków zgłosić do systemu ostrzeżenie, które to po weryfikacji trafia do innych użytkowników znajdujących się w pobliżu.

 

 

Pokazywane są na nim m. in. zgłoszenia w formie graficznej, prędkość z jaką jedzie kierowca oraz liczba użytkowników online. Yanosik GT posiada podświetlaną i wygodną w użytkowaniu klawiaturę. Dużą zmianą jest tutaj zredukowanie liczby przycisków służących do zgłaszania zdarzeń na drodze z 6 do 4 – kontroli prędkości, kontroli ITD, patrolu nieoznakowanego oraz wypadków (i innych zagrożeń). Dzięki temu nie tylko uproszczono korzystanie z urządzenia, ale również zmniejszyły się jego wymiary. Do potwierdzania i odwoływania zgłoszeń w dalszym ciągu służą 2 osobne przyciski. Pod wyświetlaczem znajduje się również panel dotykowy z 3 przyciskami funkcyjnymi umożliwiającymi poruszanie się po menu oraz regulowanie głośności czy jasności wyświetlacza. – Przy projektowaniu nowego urządzenia wsłuchaliśmy się w sugestie naszych użytkowników, aby nowy Yanosik był jak najlepiej dopasowany do ich potrzeb – mówi Dawid Nowicki, współtwórca systemu Yanosik – Stąd pojawienie się zasadniczych zmian jak np. wyświetlacz, który wpływa nie tylko na estetykę urządzenia, ale również wzbogaca jego funkcjonalnoś

Yanosik R nie wymaga montażu, zasilany jest przy pomocy złącza microUSB.
Do każdego urządzenia producent dołącza adapter umożliwiający podłączenie Yanosika R do gniazda zapalniczki
samochodowej.

Do prawidłowego funkcjonowania wymagana jest również transmisja danych GPRS, dzięki czemu użytkownik otrzymuje aktualne informacje o sytuacji na drodze. Yanosik pobiera, instaluje i konfiguruje aktualizacje oraz nowe oprogramowanie w pełni automatycznie.
Nie jest potrzebna do tego żadna ingerencja użytkownika.

 

Yanosik R posiada 30 dniowy transfer danych. Przed końcem tego okresu należy wykupić roczną subskrypcję w cenie 99 zł.

Nie musisz podpisywać żadnych umów ani zobowiązań. 

Urządzenie jest skonfigurowane i gotowe do pracy zaraz po podłączeniu zasilania.

 

Zgodnie z obowiązującą ustawą Prawo o ruchu drogowym z dnia 20 czerwca 1997 roku z p.zm., urządzenie Yanosik nie zakłóca i nie informuje o działaniu sprzętu kontrolno-pomiarowego używanego przez organy kontroli ruchu drogowego, w związku z czym jest urządzeniem w 100% legalnym.

 

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com
Ta strona używa cookies. Czytaj więcej na temat polityki cookies.

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0