Certyfikowany Instalator PARROT

Produkt w kategorii: Produkty » Zestawy głośnomówiące » Zestawy głośnomówiące » Parrot|Produkty » Multimedia samochodowe » Multimedialne zestawy głośnomówiące|Parrot

Parrot ASTEROID Mini

Producent: Parrot
Cena:999.00
masz pytania?

Opis:

Parrot ASTEROID Mini to zestaw głośnomówiący i jednocześnie centrum multimedialne, pasujące do każdego pojazdu. Oferuje szereg funkcji mających na celu poprawę bezpieczeństwa jazdy, jak i zwiększenie komfortu podróżowania samochodem. Urządzenie posiada 3,2'' kolorowy wyświetlacz, który w połączeniu z pilotem zdalnego sterowania zapewnia intuicyjność i prostotę obsługi. ASTEROID Mini bezproblemowo integruje się z istniejącym systemem audio w samochodzie.

 

Najważniejsze funkcje

 

Świetny zestaw głośnomówiący:

Parrot ASTEROID Mini potrafi obsługiwać dwa telefony jednocześnie. Książka telefoniczna jest autmatycznie synchronizowana z urządzeniem, połączenia są inicjowane przy użyciu zaawansowanego systemu rozpoznawania mowy.

 

Aplikacje wspierające podróżujących:

ASTEROID Market oferuje aplikacje dzięki którym mamy dostęp do m.in. nawigacji GPS, informacjach o aktualnej sytuacji na drodze, ciekawych miejsc, radia internetowego oraz muzyki na żądanie.

 

Zaawansowane wybieranie głosowe:

System wybierania głosowego daje nam możliwość nie tylko wybierania osób z książki telefonicznej, ale także np. wyszukiwania naszej ulubionej muzyki głosem lub sterowania nawigacją.

 

Szeroki wybór źródeł muzyki:

Muzyki słuchać możemy z iPod, iPhone, iPad, USB, czytnika kart SD, gniazda minijack, z internetowych aplikacji muzycznych a także dzięki łączności Bluetooth.

 

Dostęp do internetu:

Urządznie oferuje dostęp do internetu za pośrednictwem modemu USB 3G/4G, smartfona lub Wi-Fi. Współpracuje z systemami Android, iOS, Symbian, BlackBerry, Bada.

 

 

WAŻNA INFORMACJA!!! Sprzedawane przez nas zestawy głośniomówiące firmy PARROT pochodzą z oficjalnego polskiego kanału dystrybucyjnego. Posiadają polskie menu, wsparcie techniczne oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na terenie kraju.

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com
Ta strona używa cookies. Czytaj więcej na temat polityki cookies.

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0