Certyfikowany Instalator PARROT

O firmie

Jesteś tutaj: setex » O firmie

 

Szanowni Państwo!

PHU SETEX rozpoczęło działalność w 1995 roku w branży motoryzacyjnej skupiając się na sprzedaży elementów doposażenia pojazdów związanych z ochroną przeciwkradzieżową, bezpieczeństwem oraz komfortem.

Początkowo głównym profilem działalności była sprzedaż elektronicznych autozabezpieczeń: immobiliserów i autoalarmów oraz związanych z tym akcesoriów: czujników, syren, modułów, sterowników, centralnych zamków i elektrycznych podnośników szyb. Wzrastający rynek GSM spowodował wprowadzenie do oferty profesjonalnych zestawów głośnomówiących, anten i skórzanych konsol montażowych. Ofertę uzupełniają czujniki i kamery parkowania, CB Radia, GPS, produkty z grupy CAR AUDIO, stacje multimedialne, DVD, TV DVBT,światła dzienne LED, wszelkiego rodzaju akcesoria montażowe oraz artykuły związane z klimatyzacją samochodową. Posiadamy także dużą gamę produktów dostosowaną do konkretnych modeli samochodów: autoalarmy, centralne zamki, konsole telefoniczne, kamery, itp.

Nasza firma od początku stawiała na profesjonalizm, który przejawia się przede wszystkim starannym doborem produktów pod kątem niezawodności, walorów użytkowych i atrakcyjności cenowej, a także nastawieniem na wysoki poziom obsługi klienta.

Nieustannie monitorujemy rynek i szukamy nowych rozwiązań w celu dopasowania oferty do potrzeb odbiorców i zmieniających się wymagań rynku.

Oferta skierowana jest przede wszystkim do ceniących najwyższą jakość klientów indywidualnych, warsztatów, dealerów samochodów oraz flot. Dotychczasowi odbiorcy doceniają nas za solidność, bogatą ofertę, niezawodność urządzeń, wsparcie techniczne oraz dogodne warunki i formy współpracy.

Prowadzimy punkt montażowy, gdzie profesjonalnie montujemy oferowane produkty.

Z chęcią doradzimy i odpowiemy na Państwa pytania. W tym celu proszę przejść do działu kontakt.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do odwiedzenia naszego sklepu:

PHU Setex

ul. Naramowicka 90A

61-619 Poznań

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com
Ta strona używa cookies. Czytaj więcej na temat polityki cookies.

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0