Certyfikowany Instalator PARROT

Produkt w kategorii: Setex|Produkty » Zestawy głośnomówiące » Zestawy głośnomówiące » Parrot|Parrot

Parrot CK3100

Producent: Parrot
Cena:559.00
masz pytania?

Zestaw głośnomówiący Parrot CK3100 komunikuje się z użytkownikiem przy pomocy informacji wyświetlanych na ekranie LCD. Oprócz nazwy aktualnie zalogowanego telefonu, podaje informację o stanie baterii, stanie zasięgu sieci, a także wyświetla nazwę kontaktu w czasie gdy dana osoba dzwoni do właściciela telefonu.

 

Parrot CK3100 umożliwia dostęp do książki numerów zapisanej w pamięci telefonu. Aby przeglądać ją nie musisz już zastanawiać się gdzie jest telefon? Wystarczy, że będzie on znajdował się w zasięgu modułu Bluetooth. W praktyce może się on znajdować w kieszeni, teczce na tylnym siedzeniu lub nawet w walizce w bagażniku!

 

Aby przeglądać wpisy w książce telefonicznej wystarczy znaleźć odpowiednią literę nazwiska, następnie wybrać odpowiedni wpis i nacisnąć zieloną słuchawkę. Listę numerów można wyświetlać czcionką standardową lub powiększoną. W dobie telefonów, w których pamięci można zapisać nawet kilka tysięcy numerów, jest to funkcja niezwykle ułatwiająca obsługę telefonu.

 

Innym sposobem dostępu do zapisanych numerów są znaczniki głosowe. Aby wybrać z jego pomocą numer, wystarczy wcisnąć zieloną słuchawkę i wypowiedzieć nazwisko. Zestaw powtórzy nazwisko i wybierze numer. Oczywiście znacznik musi być wcześniej zapisany w pamięci telefonu. Ilość zapamiętanych znaczników głosowych jest ograniczona przez oprogramowanie telefonu. Ilość wszystkich rozpoznawanych znaczników nie może przekroczyć 300 pozycji (dla wszystkich osób razem, których ustawienia telefonów są zapisane w pamięci zestawu). W przypadku zaawansowanych telefonów można ustalić, że każda osoba jeżdżąca samochodem zapisze sobie 100 najczęściej używanych kontaktów przy pomocy znaczników głosowych.

 

Zestaw głośnomówiący Parrot CK3100 umożliwia powtarzanie ostatnio wybranego numeru, również wybieranego w czasie, kiedy nie było połączenia pomiędzy telefonem i zestawem głośno mówiącym. Po każdorazowym uruchomieniu silnika (włączeniu zestawu głośnomówiącego) następuje synchronizacja książki telefonicznej, co powoduje, że uwzględnione zostaną numery wpisane do telefonu po już po parowaniu zestawu z telefonem.

 

Przy standardowych złączach ISO w samochodzie wystarczy podłączyć zestaw bezpośrednio do radia. Przy niestandardowych, posiadamy w ofercie złącza, umożliwiające montaż prawie w każdym modelu samochodu.

 

Zestaw Parrot CK3100 jest kompatybilny z urządzeniami: Alcatel, Apple, Asus, Audiovox, BenQ, BenQ-Siemens, Blackberry, Eten, Fujitsu Siemens, Grundig, HP, HTC, i-Mate, Kyocera, LG, Mitac, Motorola, NEC, Nokia, O2, Palm/ Treo, Panasonic, Pantech, Philips, QTek, Sagem, Samsung, Sanyo, Sendo, Sharp, Siemens, Smart, SonyEricsson, Sprint, SPV, T-Mobile, Toshiba, VK mobile, Vodafone…

 

WAŻNA INFORMACJA!!!  Sprzedawane przez nas zestawy głośniomówiące firmy PARROT pochodzą z oficjalnego polskiego kanału dystrybucyjnego. Posiadają polskie menu, wsparcie techniczne oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na terenie kraju.

  • Dodaj link do:
  • facebook.com
Ta strona używa cookies. Czytaj więcej na temat polityki cookies.

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0