Certyfikowany Instalator PARROT

Produkt w kategorii: Setex|Produkty » Akcesoria różne » Antyradary

Yanosik GT

Producent: Yanosik
Cena:399.00
masz pytania?

Yanosik GT

 

Yanosik  to asystent  - komunikator kierowców, dzięki któremu mogą w prosty sposób informować się wzajemnie o sytuacji na drodze, m. in. o fotoradarach, kontrolach prędkości wypadkach i utrudnieniach. Co istotne, korzystając z Yanosika, w przeciwieństwie do CB radia, nie jesteśmy narażeni na słuchanie treści nieodpowiednich dla podróżujących z nami dzieci.

Yanosik działa w oparciu o sygnał GPS i transmisję danych GPRS. W momencie mijania danego zdarzenia na drodze użytkownik za pomocą odpowiedniego przycisku zgłasza jego lokalizację do systemu. Dalej powiadomienie rozsyłane jest do użytkowników znajdujących się w pobliżu, wraz z odległością jaka dzieli ich od zdarzenia.
Otrzymywane zgłoszenia użytkownicy mogą potwierdzić lub odwołać, przyczyniając się dodatkowo do aktualizowania danych w systemie.
Część informacji np. lokalizacje fotoradarów stacjonarnych wprowadzona jest do systemu na stałe i nie wymaga aktywności użytkownika.

Yanosik oferuje szereg funkcji dodatkowych, między innymi możliwość podglądu tras wykonanych z Yanosikiem. Aby skorzystać z tej możliwości, należy uprzednio zarejestrować Yanosika w swoim profilu na stronie Yanosik24.pl

 

Yanosik GT to niewielkich rozmiarów terminal umożliwiający kierowcom wzajemne ostrzeganie się o sytuacji na drodze. Zasadniczą różnicą w porównaniu do starszego modelu Yanosika R jest wyposażenie go w czytelny wyświetlacz 2,4" LCD. Pokazywane są na nim m. in. zgłoszenia w formie graficznej, prędkość z jaką jedzie kierowca oraz liczba użytkowników online w danej chwili.
Yanosik GT posiada podświetlaną, wygodna w użytkowaniu klawiaturę.

Istotną zmianą jest zredukowanie liczby przycisków służących do zgłaszania zdarzeń na drodze z 6 do 4: kontroli prędkości, kontroli ITD, radiowozu nieoznakowanego oraz wypadków (i innych zagrożeń). Dzięki temu nie tylko uproszczono korzystanie z urządzenia, ale również zmniejszyły się jego wymiary.
Do potwierdzania i odwoływania zgłoszeń w dalszym ciągu służą 2 osobne przyciski.
Pod wyświetlaczem znajduje się panel dotykowy z 3 przyciskami funkcyjnymi umożliwiający regulację jasności ekranu oraz głośność komunikatów.

Pod wyświetlaczem znajduje się również panel dotykowy z 3 przyciskami funkcyjnymi umożliwiającymi poruszanie się po menu oraz regulowanie głośności czy jasności wyświetlacza.
Pokazywane są na nim m. in. zgłoszenia w formie graficznej, prędkość z jaką jedzie kierowca oraz liczba użytkowni
Pokazywane są na nim m. in. zgłoszenia w formie graficznej, prędkość z jaką jedzie kierowca oraz liczba użytkowników online. Yanosik GT posiada podświetlaną i wygodną w użytkowaniu klawiaturę. Dużą zmianą jest tutaj zredukowanie liczby przycisków służących do zgłaszania zdarzeń na drodze z 6 do 4 – kontroli prędkości, kontroli ITD, patrolu nieoznakowanego oraz wypadków (i innych zagrożeń). Dzięki temu nie tylko uproszczono korzystanie z urządzenia, ale również zmniejszyły się jego wymiary. Do potwierdzania i odwoływania zgłoszeń w dalszym ciągu służą 2 osobne przyciski. Pod wyświetlaczem znajduje się również panel dotykowy z 3 przyciskami funkcyjnymi umożliwiającymi poruszanie się po menu oraz regulowanie głośności czy jasności wyświetlacza. – Przy projektowaniu nowego urządzenia wsłuchaliśmy się w sugestie naszych użytkowników, aby nowy Yanosik był jak najlepiej dopasowany do ich potrzeb – mówi Dawid Nowicki, współtwórca systemu Yanosik – Stąd pojawienie się zasadniczych zmian jak np. wyświetlacz, który wpływa nie tylko na estetykę urządzenia, ale również wzbogaca jego funkcjonalność 

 

Yanosik GT nie wymaga montażu, zasilany jest przy pomocy złącza microUSB.
Do każdego urządzenia producent dołącza adapter umożliwiający podłączenie Yanosika GT do gniazda zapalniczki
samochodowej. Co istotne, urządzenie posiada wbudowaną baterię, która pozwala mu na pracę również przy
kilkuminutowych przerwach w zasilaniu (np. przy przepinaniu w samochodzie).

 

Do prawidłowego funkcjonowania wymagana jest również transmisja danych GPRS, dzięki czemu użytkownik otrzymuje aktualne informacje o sytuacji na drodze. Yanosik pobiera, instaluje i konfiguruje aktualizacje oraz nowe oprogramowanie w pełni automatycznie. Nie jest potrzebna do tego żadna ingerencja użytkownika.

 

Yanosik GT posiada 30 dniowy transfer danych. Przed końcem tego okresu należy wykupić roczną subskrypcję w cenie 99 zł.

Nie musisz podpisywać żadnych umów ani zobowiązań. 

Urządzenie jest skonfigurowane i gotowe do pracy zaraz po podłączeniu zasilania.

 

Zgodnie z obowiązującą ustawą Prawo o ruchu drogowym z dnia 20 czerwca 1997 roku z p.zm., urządzenie Yanosik nie zakłóca i nie informuje o działaniu sprzętu kontrolno-pomiarowego używanego przez organy kontroli ruchu drogowego, w związku z czym jest urządzeniem w 100% legalnym.

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com
Ta strona używa cookies. Czytaj więcej na temat polityki cookies.

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0